ZGŁOSZONE   PRZEZ  RODZICÓW

KWOTA przeznaczona na zakup

Zakup szafek do szatni

Aleksandra Ściążko

Propozycja zakupu szafek do szatni dla dzieci. Obecna szatnia nie była remontowana od 40 lat, szafki są stare i niezbyt ładne. Kwota w ramach projektu pozwoli na zakup 13 szt. regałów 6-os., co daje nowe szafki dla 78 dzieci.

4 927,00 zł

Rozśpiewane dzieciaki- zakup sprzętu nagłaśniającego

Olga Nakielska

Sprzęt nagłaśniający będzie dużą pomocą
w organizacji imprez przedszkolnych, pikników, zebrań z rodzicami. Pozwoli dzieciom oswoić się
z mikrofonem i występami przed publicznością, oraz zaprezentować swoje umiejętności. W skład zestawu wchodzą:

• 2 głośniki
  • statywy do głośników z pokrowcami
  • 2 mikrofony bezprzewodowe, 1 z kablem
  • mikser

3 100,00 zł

Modnie i wygodnie – zakup nowych dywanów do sal przedszkolnych

Ewa Karaban

Przedmiotem projektu jest zakup 10 dywanów do sal przedszkolnych (atestowanych, dla alergików)

po 2 do każdej sali: jeden w rozmiarze 5mx4m, drugi w rozmiarze 4mx 3m.
Przyjemne, miękkie i kolorowe dywany na co dzień służą jako miejsce zabawy i odpoczynku, pobudzają kreatywność, izolują od zimnej podłogi, wyciszają, ocieplają pomieszczenia nadając im przytulny charakter. Dotychczasowe dywany stanowiące wyposażenie przedszkola są już stare i mocno wyeksploatowane.

5 000,00 zł

Zakup zestawu nagłaśniającego

Marta Czerzniewska

Celem zakupu jest zestaw do profesjonalnego nagłośnienia imprez przedszkolnych, zebrań z rodzicami.
W skład zestawu wchodzą:

• 3 drożne, 2 poziome kolumny z subwooferem, tubowym głośnikiem oraz głośnikiem piezo
  • mikrofon karaoke +bezprzewodowy mikrofonem
  • słuchawki
  • wzmacniacz
  • mikser
  • odtwarzacz CD,USB,DVD

5 000,00 zł

Powyższe projekty zostały zatwierdzone dnia 3 października 2018r. przez KOMISJĘ KONSULTACYJNĄ powołaną przez Dyrektora Przedszkola  w składzie:

1. Maja Kostecka – przedstawiciel Rady Rodziców
  2. Agnieszka Kowal – przedstawiciel Rady Rodziców